هوشمندی محصولات ویکا
از ارزش اندازه گیری شده به ارزش افزوده

راه‌حل‌های انتها به انتها اینترنت اشیا صنعتی ویکا، شبکه‌ای جامع را برای نظارت و کنترل در زمان واقعی، بهبود عملکرد عملیاتی، انجام فعالیت‌های تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و بهینه‌سازی مصرف منابع امکان‌پذیر می‌سازد. کسب‌وکار شما از مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری برای افزایش عملکرد عملیاتی، کاهش هزینه‌ها و ثابت ماندن در آینده در بازاری که به سرعت در حال تغییر است سود می‌برد.

چالش‌ها

شناسایی و استفاده از فرصت ها برای رشد

روندهای بزرگ مانند کربن زدایی، دیجیتالی شدن و تغییرات جمعیتی چالش های بزرگی برای صنعت ایجاد می کنند. “هوشمند در سنجش”، ویکا راه حل های حسگر هوشمند را برای پاسخ به مسائل جهانی و ترویج رشد متقابل ارائه می‌دهد. ویکا به عنوان رهبر بازار با نفوذ بالا در بازار در متغیرهای مختلف، پتانسیل سودآوری داده‌ها را در کل زنجیره ارزش و توسعه آن به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع قرن بیست و یکم دارد.

ما از تحول دیجیتالی شما در زمینه های زیر پشتیبانی می کنیم، از جمله:

  • نظارت بر کارخانه
  • شبکه بی سیم
  • تعمیرات قابل پیش بینی
  • بهینه سازی فرآیند
ویکا یک ارائه دهنده اینترنت اشیا صنعتی است:
چالش های اینترنت صنعتی اشیا

تجربه و تخصص

شرکای قوی در اکوسیستم‌های اینترنت اشیا صنعتی

ویکا یکی از اعضای موسس اتحاد mioty است، توسعه فناوری‌های پیشگام را هدایت می‌کند و از استانداردهای صنعتی مانند LoRaWAN® و OPC UA پشتیبانی می‌کند. برای ویکا، رهبری تکنولوژیک کلید باز کردن بازارها و برنامه های جدید برای بیش از 75 سال بوده است.

ویکا برای برآورده کردن کامل نیازهای مشتریان و توانایی ارائه راه حل های منعطف که تا حد امکان سازگار باشد، با سازمان ها و شرکت های فنی پیشرو همکاری می کند. امنیت داده بالاترین اولویت را دارد – همه راه حل های ابری ویکا در اتحادیه اروپا میزبانی می شوند. ارائه جامع اینترنت اشیا صنعتی ما، بر اساس آخرین استانداردهای صنعت، یکپارچگی داده های شما را با رمزگذاری از سر تا سر آن حفظ می‌کند.