عامل فروش ویکا درباره ما

اطلاعات تماس برای خرید

برای بیش از 75 سال، ویکا یک شریک مشهور و متخصص شایسته برای هر کاری در زمینه فناوری اندازه گیری بوده است. با بهره وری به طور پیوسته در حال رشد، فن آوری های نوآورانه در هنگام توسعه محصولات جدید و راه حل های سیستمی استفاده می شود. قابلیت اطمینان محصولات و آمادگی برای رویارویی با تمامی چالش های بازار از عوامل کلیدی دستیابی ویکا به موقعیت پیشرو در بازار جهانی بوده است.

شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش انواع محصولات ویکا در تهران و شهرستان ها است. باید به این موضوع اشاره کرد که در حال حاضر نمایندگی رسمی ویکا در ایران وجود ندارد.

   شریک قابل اعتماد شما

  • محصولات استاندارد و راه‌حل‌های خاص مشتری
  • تنوع بسیار زیاد محصولات (از جمله محصولات با طراحی سفارشی)
  • شریک نوآور برای برنامه های OEM
  • صلاحیت فن‌آوری جامع
  • کیفیت تایید شده
  • بالاترین استانداردهای ایمنی
  • تاییدیه‌های بین المللی
  • تامین امنیت بلندمدت 

پایداری

ویکا در حال حاضر فعالانه به اهداف توسعه پایدار کمک می‌کند. شکل زیر چند نمونه از اهداف فردی را نشان می دهد. ما به طور مستمر در حال تلاش برای کمک بیشتر به اهداف توسعه پایدار، به ویژه در سطح بین المللی هستیم. همچنین بهبود در آینده برای ویکا بسیار مهم است تا بتوان دستور کار 2030 سازمان ملل را محقق کرد.

هنگامی که صحبت از پایداری به میان می آید، ویکا با دانش فنی در ترکیب با کیفیت و دقت محصولات ارائه شده سهم قابل توجهی دارد.

زیرا: “پایداری با اندازه گیری آغاز می‌شود.”

ویکا از طریق راه‌حل‌های نوآورانه و طیف گسترده‌ای از محصولات، مشتریان را با هر اندازه‌گیری، در کاربردهای متنوع، پشتیبانی می‌کند تا بهبود فرآیندهای پایدار را ارتقا دهد. ما همچنین به طور مداوم در حال توسعه سبد محصولات خود هستیم تا بتوانیم بهترین پشتیبانی ممکن را در مسیر پایداری مشتریان ارائه دهیم. از طریق مرکز توسعه جدید، ویکا به ترویج این توسعه محصول نوآورانه و خلاقانه در آینده ادامه خواهد داد.

نمونه‌هایی از زمینه‌های کاربردی موفق:

تصفیه آب با ویکا

تصفیه آب با ویکا

سوئیچ فشار در قطار هیدروژنی ایمنی را تضمین می کند

سوئیچ فشار در قطار هیدروژنی
ایمنی را تضمین می‌کند

مانیتورینگ فیلتر ایمن با گیج های فشار دیفرانسیل ویکا

مانیتورینگ فیلتر ایمن
با گیج‌های فشار دیفرانسیل